Azure

Сортувати по
Показати по на сторінці
Microsoft Azure - це зростаючий набір інтегрованих хмарних служб для аналізу, обчислень, роботи з базами даних, мобільних рішень, роботи в мережі, зберігання даних і веб-технологій - все для швидкої, ефективної та економічної роботи.
₴731,37
Azure Active Directory (Azure AD) - це комплексне високодоступне хмарне рішення для управління посвідченнями і доступом, що надає базові служби каталогів, розширені функції управління посвідченнями та функції управління доступом до додатків. Крім того, Azure Active Directory надає велику стандартну платформу, що дозволяє розробникам забезпечити управління доступом для їх додатків за допомогою централізованої політики і правил.
₴175,53
Захистіть корпоративні дані, забезпечуючи більш захищений доступ до ресурсів компанії та дозволяючи безпечний спільний доступ до конфіденційної інформації в організації та поза її межами.
₴58,51
Azure Active Directory Premium provides single sign-on to thousands of cloud (SaaS) apps and access to web apps you run on-premises. Built for ease of use, Azure Active Directory Premium features multi-factor authentication (MFA); access control based on device health, user location, and identity; and holistic security reports, audits, and alerts.
₴8,78