Azure Rights Management Premium

Захистіть корпоративні дані, забезпечуючи більш захищений доступ до ресурсів компанії та дозволяючи безпечний спільний доступ до конфіденційної інформації в організації та поза її межами.
₴55,44

Захист інформації від несанкціонованого доступу – внутрішній та зовнішній

Microsoft Azure Rights Management – це комплексне корпоративне рішення на основі політик, яке допомагає захистити цінну інформацію незалежно від того, з ким ви ділитеся нею. Ви отримуєте можливості з керування правами доступу до інформації, як-от "Не пересилати" та "Конфіденційна інформація установи", а також засоби шифрування повідомлень Office 365, що дозволяють надсилати зашифровані повідомлення електронної пошти будь-кому.

Просте застосування політик для вдосконалення безпеки даних

Функції керування правами доступу до інформації та шифрування повідомлень Office 365 базуються на політиках і призначені для роботи з ядром правил транспортування Exchange. Це означає, що служба Microsoft Azure Rights Management дає змогу з легкістю настроювати складні обмеження політик за одну дію.

Просте та зручне керування зв’язком

Засіб керування правами доступу до інформації, створений для роботи з різними ресурсами, зокрема документами Exchange, SharePoint і Office, спрощує настроювання обмежень і надання дозволів. Шифрування повідомлень Office 365 постачається із сучасним інтерфейсом, який робить цю службу зручною у використанні.

Елементи служби Microsoft Azure Rights Management

Керування правами доступу до інформації (засіб IRM)
Допомагає захистити дані в різних ресурсах, зокрема документах Exchange, SharePoint і Office, з легкістю застосовуючи керування правами доступу до інформації для настроювання правил дозволів на основі політик.
 
  • Захистіть електронну пошту від несанкціонованого доступу, застосовуючи різноманітні функції IRM до повідомлень електронної пошти.
  • Підвищте безпеку бібліотек SharePoint, використовуючи засіб IRM для настроювання відповідних дозволів.
  • Засіб IRM допомагає захистити інформацію в Інтернеті та в автономному режимі, оскільки файли захищені як під час перегляду в Office Online, так і після завантаження на локальний комп’ютер.
  • Ефективна інтеграція з документами Office допомагає захищати інтелектуальну власність вашої організації.
  • Застосовуйте настроювані шаблони на основі потреб бізнесу, на додачу до використання стандартних шаблонів служб керування правами.
Шифрування повідомлень Office 365
Захищає процеси передавання конфіденційних бізнес-даних, даючи користувачам змогу надсилати й отримувати зашифровану електронну пошту безпосередньо на своїх комп’ютерах так само легко, як і звичайні повідомлення.
 
  • Безпечно діліться файлами електронною поштою або за допомогою Microsoft OneDriveнезалежно від поштової служби, яку використовує отримувач.
  • Просувайте бренд своєї організації, додаючи до повідомлень електронної пошти та інших засобів взаємодії з користувачами спеціальну емблему або застереження.
  • Тісна інтеграція з правилами транспортування Exchange дає змогу настроїти шифрування та дешифрування за одну дію.
  • Чіткий інтерфейс користувача Office 365 спрощує читання, редагування й відповідь на зашифровані повідомлення.
  • Захистіть всю розмову за допомогою шифруванню всього потоку повідомлень електронної пошти без необхідності жодних передплат на службу з боку отримувачів.