Архів блогу
RSS

Блог

Нові можливості PowerPoint 2019 для Windows
Зробіть свої ідеї ще привабливішими – гарно скомпонуйте їх і додайте цікаву анімацію, кінематографічні ефекти, 3D-моделі та піктограми. Інтелектуальні технології допоможуть вам легко та просто створювати надзвичайні презентації.
Навіщо компаніям корпоративна соціальна мережа
Yammer. Спілкування й обмін інформацією у вашій організації. Надайте своїм співробітникам можливості для зв’язку, обміну даними та спільної роботи.
Можливості Outlook для эффективної роботи
Відповідайте на електронні листи, вирішуйте важливі справи, відвідуйте наради. Можливості Outlook дають змогу розподіляти час і зосереджуватися на головному, працюючи на пристроях з ОС Windows, Mac чи мобільних, а також на сайті. Для пристроїв iOS і Android можна спілкуватися з іншими, а також користуватися програмами й технологіями, що підвищують продуктивність і допомагають захистити компанію.
SharePoint для бізнесу: налаштування корпоративного порталу під потреби компанії
Microsoft SharePoint - платформа для створення корпоративного порталу - мобільної интрамережі, організації ефективної командної роботи. За допомогою SharePoint організації створюють веб-сайти, які можна використовувати як безпечний простір для зберігання, систематизації, спільного використання даних і організації доступу до них з будь-якого пристрою. Знадобиться лише веб-браузер, наприклад Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome або Firefox.
Можливості OneDrive для бізнесу
У сучасних компаніях велике значення надається модернізації та підвищенню продуктивності. Очікується, що співробітники працюватимуть швидше й встигатимуть більше. У найуспішніших організаціях для цього запроваджуються нові способи роботи, що ґрунтуються на використанні Microsoft 365 із “OneDrive для бізнесу” та SharePoint для керування вмістом і співпраці над ним. Робота з вмістом у “OneDrive для бізнесу” працює на основі штучного інтелекту (ШІ) і машинного навчання та покликана допомагати користувачам працювати продуктивніше, приймати зваженіші рішення й надійніше захищати корпоративні дані.
Розширюйте можливості вашої команди і захистіть ваш бізнес за допомогою Microsoft 365 бізнес
Як було анонсовано в минулому місяці, компанія Microsoft випустила в реліз новий продукт під назвою Microsoft 365 Business, для компаній зі штатом до 300 чоловік. Давайте згадаємо ключові переваги нової підписки від Microsoft
Нове бачення інтелектуальних комунікацій Office 365
В Орландо, на конференції Ignite компанія Microsoft представила нове бачення корпоративної комунікації у всьому світі. Новий рівень корпоративного спілкування, дозволить співробітникам ефективніше виконувати поставлені перед ними завдання, не втрачаючи при цьому концентрації, приймати більш продуктивну участь в нарадах, які грамотно розплановані в рамках робочого часу.
Сучасне робоче місце з Microsoft 365
Як має виглядати сучасне робоче місце? У цій статті ми спробуємо розібратися які умови висуває сучасний бізнес ІТ інфраструктури. І які рішення пропонує Microsoft для вирішення цих завдань.