Архів блогу
RSS

Повідомлення від блогу '2019' 'квітень'

Нові можливості PowerPoint 2019 для Windows
Зробіть свої ідеї ще привабливішими – гарно скомпонуйте їх і додайте цікаву анімацію, кінематографічні ефекти, 3D-моделі та піктограми. Інтелектуальні технології допоможуть вам легко та просто створювати надзвичайні презентації.
Навіщо компаніям корпоративна соціальна мережа
Yammer. Спілкування й обмін інформацією у вашій організації. Надайте своїм співробітникам можливості для зв’язку, обміну даними та спільної роботи.
Можливості Outlook для эффективної роботи
Відповідайте на електронні листи, вирішуйте важливі справи, відвідуйте наради. Можливості Outlook дають змогу розподіляти час і зосереджуватися на головному, працюючи на пристроях з ОС Windows, Mac чи мобільних, а також на сайті. Для пристроїв iOS і Android можна спілкуватися з іншими, а також користуватися програмами й технологіями, що підвищують продуктивність і допомагають захистити компанію.
SharePoint для бізнесу: налаштування корпоративного порталу під потреби компанії
Microsoft SharePoint - платформа для створення корпоративного порталу - мобільної интрамережі, організації ефективної командної роботи. За допомогою SharePoint організації створюють веб-сайти, які можна використовувати як безпечний простір для зберігання, систематизації, спільного використання даних і організації доступу до них з будь-якого пристрою. Знадобиться лише веб-браузер, наприклад Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome або Firefox.
Можливості OneDrive для бізнесу
У сучасних компаніях велике значення надається модернізації та підвищенню продуктивності. Очікується, що співробітники працюватимуть швидше й встигатимуть більше. У найуспішніших організаціях для цього запроваджуються нові способи роботи, що ґрунтуються на використанні Microsoft 365 із “OneDrive для бізнесу” та SharePoint для керування вмістом і співпраці над ним. Робота з вмістом у “OneDrive для бізнесу” працює на основі штучного інтелекту (ШІ) і машинного навчання та покликана допомагати користувачам працювати продуктивніше, приймати зваженіші рішення й надійніше захищати корпоративні дані.