Умови використання

При купівлі будь-якого ліцензійного програмного забезпечення в нашому інтернет-магазині, Ви приймаєте умови ліцензування компанії Microsoft. Остання версія угоди завжди доступна на сайті компанії Microsoft: https://www.microsoft.com/en-us/licensing/product-licensing/products.aspx 

 

Умови користування cайтом

Заходячи на наш cайт передбачається, що ви приймаєте наступні умови і положення.

УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ

Даний сайт (далі «Сайт») і матеріали, які на ньому знаходяться, якщо не вказане інше, належать  ТОВ «СМАРТ БІЗНЕС», зареєстрованого в Україні під номером ЄДРПОУ 36351673. Юридична адреса компанії: м. Київ, вул. Ризька, 8-А, Україна. Кожного разу, коли в тексті на будь-якій сторінці даного Сайту фігурують поняття «СМАРТ», «ми», «наш», «нас» – мається на увазі ТОВ «СМАРТ БІЗНЕС». 

1. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ 

Знаходячись  на даному Сайті, ви підтверджуєте, що приймаєте наступні Умови і положення. Якщо ви не хочете бути юридично зв'язаними даними умовами, будь ласка, не входьте і не користуйтеся Сайтом. Ми залишаємо за собою право у будь-який час змінити дані умови і рекомендуємо вам регулярно переглядати ці умови, щоб знати про будь-які зміни. Подальше використання вами Сайту після розміщення таких змін вважатиметься згодою з вашого боку з даними умовами в новій редакції.

2. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

2.1 Авторське право і всі права на інтелектуальну власність матеріалів Сайту належать СМАРТ і залишаються в СМАРТ, якщо прямо не вказане інше, так само, як і матеріали Сайту. Ви можете використовувати матеріали Сайту, дотримуючись наступних умов:

 (1) Матеріали використовуються виключно для інформаційних цілей;

(2) Матеріали використовуються лише для особистого, некомерційного користування;

(3) Будь-яке копіювання або завантаження будь-яких матеріалів Сайту повинно включати посилання на те, що авторське право на відповідний матеріал належить СМАРТ.

2.2 Жодне з положень даних Умов не повинне тлумачитись як надання ліцензії або права на використання будь-якого знаку на товари та послуги, або авторських прав на будь-яку інтелектуальну власність СМАРТ, або будь-якої третьої сторони.

3. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ. РОЗМІЩЕННЯ КОМЕНТАРІВ НА САЙТІ СМАРТ

3.1 Під час реєстрації ви реєструєтеся в якості особистого користувача Сайту і повинні використовувати свої особисті ідентифікаційні дані. Ви повинні надати точну і повну реєстраційну інформацію. Реєстрація призначена тільки для одного користувача. Ваше ім'я користувача та пароль є вашими особистими інструментами для доступу до областей, доступних виключно зареєстрованим користувачам, тому вони не можуть бути використані будь-ким ще для отримання доступу до таких областей.

Ми не вимагаємо від вас реєстрації для отримання доступу до Сайту. Однак, щоб отримати доступ до певних областей Сайту або послуг, що надаються через Сайт, необхідно зареєструватися.

3.2. Ви можете залишати на Сайті в розділі «Блог» та/або інших розділах цього Сайту свої коментарі.

3.2.1 Ви підтверджуєте, що проінформовані, що будь-які коментарі ми маємо право редагувати  перед їх публікацією на Сайті, і що не всі коментарі чи матеріали будуть опубліковані. Публікація здійснюється на розсуд СМАРТ. Ми не несемо ніякої відповідальності щодо змісту будь-яких коментарів, опублікованих або розміщених на даному Сайті третіми особами або щодо матеріалів третіх осіб, які ми публікуємо на Сайті. Ви несете повну відповідальність за будь-які дії, вчинені вами або іншими  уповноваженими вами особами, які діють від вашого імені.

3.2.2. У тих випадках, коли ви надаєте нам будь-які персональні дані (наприклад, ваше ім'я та адресу електронної пошти), СМАРТ підтверджує, що наша компанія буде використовувати їх тільки в тих цілях, для яких ви надали ці дані.

3.2.3 Будь-які повідомлення, які ми отримуємо від вас, а також будь-який матеріал, який ви передаєте або публікуєте, або розміщуєте через Сайт, не буде вважатися конфіденційним і таким, що належить вам на праві власності, і ми залишаємо за собою право на використання таких повідомлень в маркетингових цілях. Відносно таких коментарів ви надаєте нам безстрокове, безоплатне, не ексклюзивне право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, редагування, публікацію і здійснення всіх авторських прав і права на публічне використання таких матеріалів у всьому світі і/або включення їх в інші матеріали, протягом усього терміну будь-яких прав, які можуть існувати щодо такого матеріалу. Якщо ви не хочете надавати ці права СМАРТ, то, будь ласка, не залишайте свої коментарі чи матеріали на Сайті. Залишаючи коментарі на Сайті, ви також:  

3.2.3.1 підтверджуєте, що такий коментар не порушує права третіх сторін та законодавчі норми; 

3.2.3.2 погоджуєтеся на використання Сайту тільки в законних цілях і таким чином, щоб не обмежувати або не перешкоджати володінню і користуванню Сайтом будь-якою третьою стороною. Заборонена поведінка включає без обмеження поведінку, яка є незаконною, або яка може турбувати або заподіяти шкоду будь-якій особі, а також надання або передача матеріалу, який є дискредитуючим, образливим, непристойним, шкідливим, порнографічним, провокаційним, таким, що порушує конфіденційність або особисту інформацію, або, який, на думку СМАРТ, може образити будь-яку особу або завдати шкоди нашій репутації. Ви не повинні використовувати образливу або агресивну мову, лаятися, погрожувати, переслідувати або ображати будь-яку особу, в тому числі інших користувачів.

3.2.4 Ви не повинні навмисно порушувати будь-які закони, правила або інструкції.

3.2.5 Ніхто з користувачів не повинен рекомендувати будь-який інший сайт, так само як не давати конкретні посилання на інші сайти (URL адреси), якщо ці сайти (і посилання на них) порушують будь-яке з даних положень. Жоден користувач не повинен розміщувати рекламу на Сайті.

3.2.6 При використанні Сайту ви погоджуєтеся не видавати себе за іншу особу, або використовувати вигадане ім'я або ім'я, яке ви не маєте права використовувати, або створювати неіснуючу адресу електронної пошти, або вводити в оману інших щодо своєї особи.

3.2.7 СМАРТ залишає за собою право відхиляти будь-які коментарі та/або повністю видаляти будь-які матеріали, які опубліковані на Сайті, без повідомлення автора публікації про відмову в публікації або видаленні матеріалу.

3.2.8 СМАРТ залишає за собою право вживати будь-яких заходів проти будь-якого облікового запису або користувача, в будь-який час і з будь-якої причини. На наш розсуд ми можемо негайно і без попереднього повідомлення припинити доступ до Сайту або до реєстраційних областей Сайту, або перешкодити вам надавати коментарі через Сайт. Якщо ви практикуєте поведінку, яка порушує ці Умови та положення, і ми вважаємо таку поведінку грубою, ми можемо використовувати будь-який наявний у нас обсяг інформації, щоб запобігти подальшим порушенням.

3.2.9 Якщо ви хочете подати скаргу на будь-який матеріал, опублікований на Сайті, повідомте нам суть вашої скарги за адресою: info@smart-it.com.

4. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

4.1 Інформація, що знаходиться на цьому Сайті, є загальною та не може бути підставою для розгляду вашої окремої ситуації. Ви не повинні діяти, або утримуватися від дій на основі інформації, що міститься на цьому сайті, без отримання конкретної професійної консультації. Будь ласка, зв'яжіться з ТОВ «СМАРТБІЗНЕС» для обговорення ваших питань в контексті ваших конкретних обставин. ТОВ «СМАРТ БІЗНЕС», його партнери, співробітники та агенти не беруть на себе і не несуть жодної відповідальності або зобов'язань з відшкодування збитків, що виникли в результаті будь-яких дій, які були або не будуть вжиті будь-ким, хто поклався на таку інформацію, або за будь-яке рішення, прийняте на її основі.

4.2 Матеріали Сайту призначені для загального керівництва Сайтом з питань, що можуть вас цікавити, і послуг, що надаються СМАРТ. Матеріали Сайту не є і не повинні розглядатися в якості професійної консультації. За консультаціями з будь-яких конкретних питань звертайтеся в СМАРТ.

4.3 СМАРТ також не несе відповідальність за будь-які збитки чи шкоду (включаючи будь-які непрямі, спеціальні або аналогічні збитки, але не обмежуючись ними), що виникають в результаті будь-якого рішення чи дій, вжитих або не допущених в результаті інформації, розміщеної на Сайті або інших сайтах, до яких він може бути прив'язаний, або в результаті використання або неправильного використання Сайту.

4.4. Ви погоджуєтеся відшкодовувати збитки, захищати СМАРТ від будь-яких претензій, відповідальності, витрат, збитків або втрат, які можуть виникнути (включаючи судові витрати, але не обмежуючись ними) в результаті будь-якого порушення вами ваших зобов'язань в рамках цих Умов та положень.

5. САЙТИ ТРЕТІХ ОСІБ

Цей Сайт може містити посилання на сайти, що підтримуються іншими компаніями. СМАРТ не несе жодної відповідальності щодо точності, своєчасності, придатності, законності інформації, розміщеної на сайтах третіх осіб. Включення посилання на сайт третьої сторони не означає схвалення розміщеної на ньому інформації, а також не підтверджує наявності спільного  підприємства, партнерства або іншого юридичного зв’язку між СМАРТ та компанією, посилання на сайт якої міститься на цьому Сайті СМАРТ.

6. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Даний розділ містить інформацію про політику СМАРТ, яка регулює збір і використання ваших персональних даних. В окремих випадках ми можемо вносити зміни в дану політику конфіденційності. Будь-які оновлення в нашій політиці конфіденційності будуть розміщуватися на видному місці в даному розділі Сайту. Ми рекомендуємо вам регулярно переглядати цю політику під час відвідування Сайту.

6.1 Інформація, зібрана під час відвідування вами Сайту

6.1.1 Збір персональних даних. Ми можемо запросити ваше ім'я, адресу електронної пошти, поштову адресу та поштовий індекс, номер телефону та назву компанії, в залежності від конкретної мети, для якої здійснюється збір ваших персональних даних.

6.1.2 Персональні дані збираються у мінімальному розмірі, виключно щоб дозволити СМАРТ оперативно обробити ваш запит. При певних обставинах, нами може бути запрошена додаткова інформація, яка дозволить нам надати найбільш релевантні відповіді на ваш запит, або щоб ми могли відправити вам додаткову інформацію - у випадках, коли ви вказали, що хотіли б її отримати. Надання будь-яких персональних даних є добровільним.

6.1.3 Збір чутливих персональних даних (sensitivepersonaldata) на Сайті не здійснюється.

Чутливі персональні дані включають дані, що відносяться до расової або етнічної приналежності, політичних поглядів, сексуальних вподобань, релігійних або подібних їм переконань, членства в профспілці, фізичного чи психічного здоров'я або кримінальних правопорушень.

6.1.4 Для належного управління та спрощення системи навігації на Сайті, ми можемо використовувати cookie-файли (невеликі текстові файли, що зберігаються в браузері користувача) або веб-маяки (електронні образи для підрахунку відвідувачів, які отримали доступ до конкретної сторінки) для збору сукупних даних, зокрема, ми використовуємо Гугл Аналітикс (http://www.google.com/analytics). Ми використовуємо cookie-файли, щоб:

6.1.4.1 Управляти нашим Сайтом. Cookie-файли ідентифікують окремих користувачів, коли вони заходять на Сайт і дають нам можливість персоналізувати Сайт.

6.1.4.2 Відстежувати інформацію в наших системах і визначати категорії користувачів за такими параметрами як адреса, тип браузера і відвідані сторінки.

6.1.4.3 Аналізувати кількість відвідувачів різних областей Сайту і гарантувати, що наш Сайт є корисним і ефективним джерелом інформації.

7.2 Використання ваших персональних даних

7.2.1 Ми будемо використовувати ваші персональні дані в тих конкретних цілях, для яких вони були надані, за винятком випадків, коли ви вказали, що хотіли б отримати додаткову інформацію від СМАРТ у розсилках. Під час запиту матеріалів або прохання зв'язатися з вами, вам може бути надана можливість отримувати від нас додаткову інформацію, яка вас цікавить.

7.2.2 Якщо ви хочете відмовитися від підписки на повідомлення від СМАРТ, ви можете зробити це в будь-який час, натиснувши на посилання «скасувати підписку», яке з'являється у всіх повідомленнях, або відправивши повідомлення на info@smart-it.com.

СМАРТ поважає ваші права та забезпечує їх дотримання.

7.3 Ваші персональні дані і треті особи

7.3.1 Ми не надаємо ваші персональні дані третім особам, окрім як у випадку заповнення вами реєстраційної форми за посиланням: https://smart-cloud.net/register. У цьому випадку ми надаємо Ваші персональні, такі, як ім’я та прізвище, е-мейл, ім’я користувача в Microsoft для створення тенанта в Microsoft (ваш особистий кабінет), через який ви можете робити замовлення та контролювати придбані вами ліцензії Microsoft. При цьому, ви можете керувати вашими персональними даними, які знаходяться в  тенанті, змінюючи їх, підтримуючи їхню актуальність, чи видаляючи за власним бажанням. Ваші персональні дані, які передаються в Microsoft, регулюються політикою конфіденційності Microsoft, яку ви можете знайти за посиланням: https://privacy.microsoft.com/uk-ua/privacystatement 

При цьому, ми не ділимося, не продаємо або іншим чином не поширюємо ваші персональні дані будь-яким іншим третім особам.

7.3.2 СМАРТ не робить розсилок з вашими персональними даними третім особам.

7.3.3 Ми можемо розкрити, передати, продати або переуступити будь-яку описану вище інформацію, в тому числі особисту, третім особам, в результаті або в рамках підготовки до продажу, злиття, консолідації, змін в управлінні, передачі значних активів, реорганізації або ліквідації СМАРТ, і ви погоджуєтеся на передачу такої інформації у описаних вище випадках.

7.4 Зберігання ваших персональних даних

Ваші персональні дані зберігаються тільки на період, необхідний для обробки вашого запиту і в розумні строки після цього для нашого супроводу в маркетингових цілях. Після чого ваші персональні дані буде видалено. Вони також можуть бути видалені на ваш запит у будь-який час.

7.5 Безпека ваших персональних даних

7.5.1 Для захисту ваших персональних данихвід втрати, неправильного використання, зміни та знищення були впроваджені загальноприйняті стандарти технічної та операційної безпеки. СМАРТ використовує шифрування даних для ще більшого захисту ваших даних.

7.5.2 Ми не можемо гарантувати, що на Сайті немає вірусів або шкідливих кодів. Ви згодні з тим, що відповідальність за захист від таких вірусів і/або кодів ваших інформаційних технологій або обладнання, яке ви використовуєте для доступу на Сайт, лежить на вас.

7.5.3 Усі співробітники і керівники СМАРТ зобов'язані дотримуватися конфіденційності щодо особистих даних, і тільки авторизований персонал має доступ до цієї інформації.

7.6 Посилання

7.6.1 СМАРТ не несе відповідальність за політику конфіденційності на сайтах третіх осіб, посилання на які він надає, при цьому рекомендується ознайомитися з політикою конфіденційності до надання будь-яких ваших персональних даних на таких сайтах.

7.6.2 Ми не можемо гарантувати, що сайти третіх сторін, посилання на які ми надаємо, вільні від вірусів або шкідливих кодів. Ви погоджуєтеся, що забезпечення безпеки сайтів третьої сторони та захист від вірусів і/або кодів ваших інформаційних технологій/обладнання на сайтах третьої сторони - це відповідальність такої третьої сторони.

7.7 Доступ до персональних даних

7.7.1 Ви можете змінити ваші персональні дані, які знаходяться у нас. Для цього ви можете зв'язатися з нами за адресою: info@smart-it.com.

7.7.2 СМАРТ бере на себе відповідальність за ведення точного обліку ваших персональних данихв міру надходження. Однак, ми не можемо гарантувати постійну точність ваших персональних данихбез вашої допомоги. Якщо ваші персональні дані стають не актуальними, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб ця інформація залишалася актуальною і точною.

7.8 Управління даними

Процес збору та обробки персональних даних, описаний в цьому розділі, контролює СМАРТ.

7.9 Коментарі та запитання

Якщо у вас є які-небудь зауваження або питання з приводу цих Умов та положень, будь ласка, напишіть нам: info@smart-it.com.

8. ЮРИДИЧНА СИЛА У РАЗІ НЕДІЙСНОСТІ ОДНІЄЇ ЗІ СТАТЕЙ ДАНИХ ПОЛОЖЕНЬ

Якщо будь-яке з цих умов положень визнається як незаконне, неправильне або іншим чином нездійсненне через законодавство будь-якої держави або країни, в якій ці умови підлягали виконанню, то в тій мірі і в межах юрисдикції, в якій це положення є незаконним, воно повинно бути відокремлене або видалене з цих Положень, тоді як інші умови залишаються в силі і продовжують бути обов'язковими до виконання.

9. ЗАКОНОДАВСТВО І ЮРИСДИКЦІЯ

Ці Умови та положення слід регулювати та тлумачити відповідно до законодавства Європейського Союзу у сфері захисту персональних даних та права України. Оскільки Сайт СМАРТ можна зайти з будь-якої країни світу, де законодавство відрізняється від українського, то при доступі на Сайт ви погоджуєтеся з тим, що до всіх питань, що стосуються використання вами Сайту, буде застосовуватися законодавство України. Ви і ми погоджуємося на  виключну юрисдикцію українських судів для вирішення спірних питань. Незважаючи на це, за  необхідності, ми залишаємо за собою право на відкриття виконавчого провадження в будь-якому суді або судах будь-якої країни проживання однієї зі сторін.

Детальна інформація про персональні дані знаходиться у Політиці конфіденційності.