Розширюйте можливості вашої команди і захистіть ваш бізнес за допомогою Microsoft 365 бізнес

Як було анонсовано в минулому місяці, компанія Microsoft випустила в реліз новий продукт під назвою Microsoft 365 Business, для компаній зі штатом до 300 чоловік.

Давайте згадаємо ключові переваги нової підписки від Microsoft:

Сучасне робоче місце

Сучасне робоче місце перетворюється і знаходить новий вид, надаючи компаніям нові можливості, але при цьому ставить перед ними нові, більш складні завдання. Роботодавець повинен враховувати потреби своїх співробітників, які можуть бути представниками не одного покоління. Також компанії повинні протистояти більш витонченим і складним кібератакам.

Захист бізнесу

Під поняттям захисту бізнесу, я вже не маю на увазі захист від витоку корпоративних файлів за межі вашої компанії. Я маю на увазі комплексний захист вашої компанії. Адже забезпечити належний рівень безпеки все складніше. Причиною тому не тільки більш технологічні кібератаки, а й банальне збільшення кількості пристроїв, які отримують доступ до корпоративних даних.

За статистикою кожен другий сучасний співробітник приносить з собою на робоче місце особисті пристрої, на яких він також виконує робочі завдання, отримує доступ до корпоративних файлів і пошти. Процес захисту ускладнюється тим, що ці пристрої можуть бути на різних операційних системах, наприклад, Windows, Android, iOS, macOS та інше, і всі вони в різній мірі схильні до ризику бути зараженими. Microsoft 365 містить в собі всі необхідні компоненти по забезпеченню безпеки в одній програмі. Гарантує безпеку ПК і наявність останніх оновлень і виправлень, істотно знижуючи ризик злому пристрою.

Сучасний офіс для ваших співробітників

Microsoft 365 Business включає в себе набір як хмарних сервісів: Exchange Online (пошта корпоративного рівня), SharePoint (внутрішньокорпоративний портал), OneDrive (хмарне сховище на 1 Тб для кожного користувача), так і звичні всім офісні додатки: Word, Excel, PowerPoint і звичайно ж Outlook. Окремо хочу відзначити додаток під назвою Microsoft Teams, що об'єднує в собі чат, зустрічі, дзвінки, замітки і вкладення. Дану платформу компанія Microsoft випустила відносно недавно, близько півроку тому, як конкурента популярного корпоративного рішення Slack. І зовсім недавно в дану платформу додали функціонал запрошення в групи зовнішніх користувачів, що помітно полегшує комунікацію і обмін файлами з віддаленим користувачам та організаціями. Приємно те, що запрошений зовнішній користувач не обов'язково повинен мати куплену підписку Office 365, в якій є сервіс Microsoft Teams.

Спрощене управління ІТ

Microsoft 365 Business спрощує і знижує вартість обслуговування і володіння ІТ інфраструктурою, шляхом спрощеного адміністрування з єдиної консолі. Тим самим дозволяє направити сили і засоби на розвиток основного напряму свого бізнесу, мінімально приділяючи увагу питанням ІТ. З консолі можна легко додати нових співробітників вашої організації, призначити їм необхідні ліцензії, налаштувати політику безпеки, корпоративні правила і необхідні доступи користувача в рамках його службових обов'язків. А також контролювати, щоб всі співробітники працювали з актуальними версіями Office і Windows. Модель оплати за передплатою допоможе оптимізувати витрати, дозволяючи платити тільки за тих користувачів, які реально користувалися підпискою в поточному періоді і не платити за користувачів, які, наприклад, перебували у відпустці.

Нові додатки для залучення нових клієнтів і розвитку бізнесу

Microsoft також представив три нових додатки, які дозволяють залучити нових клієнтів і розвивати свій бізнес.Microsoft Connections дает возможность рассылать профессионально оформленные маркетинговые письма, которые позволяют повысить конверсию;

  • Microsoft Listings надає можливість компаніям збільшувати клієнтську базу і покращувати репутацію бренду, розміщуючи його на таких сайтах як Facebook, Google и Bing;
  • Microsoft Invoicing інструмент, що дозволяє оцінити витрати, виставити рахунки замовникам, прискорити отримання фінансових коштів і керувати грошовими потоками Вашої компанії.

Всі три нові додатки спрямовані на допомогу власникам середнього і малого бізнесу більш ефективно управляти своєю компанією і розвивати її.

І все-таки ложка дьогтю також є: всі три вищеперелічені програми доступні на ринках США, Великобританії і Канаді. Дату доступності в нашому регіоні Microsoft поки не оголошував.

Я буду тримати Вас в курсі всіх оновлень програмних продуктів компанії Microsoft.

Про автора:

Дмитро РябенкоЛіцензійний спеціаліст по продуктам Microsoft,  SMARTbusiness.

Залиште ваш коментар
Коментарі
26.11.2019 12:10
<a href="https://elimite2.com/">can you buy elimite cream over the counter</a>
30.11.2019 0:31
<a href="https://elimite2.com/">generic elimite cream</a>
01.12.2019 22:15
<a href="https://elimite2.com/">where can i buy elimite cream</a>
01.12.2019 23:03
<a href="http://canadianpharmaciesprofmeds.com/">top 10 mail order pharmacies</a>
http://canadianpharmaciesprofmeds.com/
<a href=http://canadianpharmaciesprofmeds.com/>canadian pharmacies that ship to us</a>
02.12.2019 18:23
<a href="http://elimite2.com/">elimite cream cost</a>
06.12.2019 7:42
pharcharmy online no precipitation
http://canadianpharmaciesprofmeds.com/
[url=http://canadianpharmaciesprofmeds.com/]best online international pharmacies[/url]
07.12.2019 5:50
<a href="http://canadianpharmaciesprofmeds.com/">mexican pharmacies shipping to usa</a>
http://canadianpharmaciesprofmeds.com/
<a href=http://canadianpharmaciesprofmeds.com/>canadian pharmacies online</a>
11.12.2019 4:01
<a href="https://elimite2.com/">where to buy elimite cream</a>