Microsoft Azure

Microsoft Azure - це зростаючий набір інтегрованих хмарних служб для аналізу, обчислень, роботи з базами даних, мобільних рішень, роботи в мережі, зберігання даних і веб-технологій - все для швидкої, ефективної та економічної роботи.
₴693,01

Збільшуйте продуктивність

Завдяки Azure розробники і фахівці з ІТ можуть реалізовувати будь-які проекти. Інтегровані інструменти, вбудовані шаблони і керовані служби полегшують та прискорюють створення корпоративних, мобільних, веб-додатків і додатків для Інтернету речей (IoT), а також дають можливість керувати ними за рахунок використання наявних у вас навичок і відомих вам технологій. 

Скористайтеся відкритою і гнучкою платформою хмарних служб

Azure підтримує найширший вибір операційних систем, мов програмування, платформ, інструментів, баз даних і пристроїв. Запускайте контейнери Linux з інтеграцією Docker, створюйте додатки на базі JavaScript, Python, .NET, PHP, Java і Node.js, розробляйте серверні рішення для пристроїв під управлінням iOS, Android і Windows. Хмарна служба Azure підтримує технологіі, яким довіряють мільйони розробників та ІТ-фахівців.

Розширюйте наявні ІТ-ресурси

Деякі постачальники хмарних служб надають вибір між центрами обробки даних і хмарою. Але тільки не середовище Azure, яка легко інтегрується в існуючу середу ІТ за рахунок використання масштабної мережі з безпечними приватними підключеннями, гібридної бази даних і рішень для зберігання, а також можливостей розташування даних і шифрування, щоб потрібні ресурси завжди були під рукою. За допомогою Azure Stack можна перенести модель Azure для розробки і розгортання програми в ваш центр обробки даних. Рішення Azure для гібридних хмар дають подвійну перевагу: більше варіантів ІТ, менше складнощів і витрат. Ось чому це одна з кращих доступних обчислювальних хмарних служб.

Масштабуйте в міру необхідності, платите в міру використання

Служби Azure з оплатою в міру використання можуть швидко здійснювати збільшення або зменшення масштабу для задоволення будь-яких потреб, так що ви оплачуєте тільки те, чим насправді користуєтесь. Можливість щохвилинної оплати і зобов'язання підтримки конкурентних цін для таких популярних служб інфраструктури, як обчислення, зберігання і пропускна здатність, забезпечують ідеальне співвідношення ціни і продуктивності.

Захистіть свої дані

Ми знаємо, що деякі організації все ще скептично налаштовані по відношенню до хмарних технологій. Саме тому корпорація Майкрософт (як жодна інша компанія в галузі) докладає зусиль щодо захисту і забезпечення конфіденційності даних. Ми стали першим постачальником хмарних служб, визнаним органами із захисту даних в ЄС, завдяки дотриманню строгих вимог, що пред'являються до конфіденційності даних в цьому регіоні. Корпорація Майкрософт також стала першим великим постачальником хмарних технологій, які прийняли новий міжнародний стандарт конфіденційності хмарних даних ISO 27018. Ми також створили Azure для державних організацій, автономний екземпляр Azure, розроблений з урахуванням строгих вимог державних органів США.

Виконуйте свої додатки де завгодно

Azure є найкращою хмарної службою корпорації Майкрософт і працює на основі глобальної мережі керованих корпорацією Майкрософт центрів обробки даних в 26 регіонах, що більше, ніж у служб Amazon Web Services і Google Cloud, разом узятих. Ця швидко зростаюча служба глобального масштабу пропонує безліч варіантів для запуску додатків і забезпечує відмінну якість роботи. Також Azure є першим міжнародним постачальником хмарних служб в континентальній частині Китаю.

Приймайте більш поінформовані рішення

Служби прогнозної аналітики Azure, такі як машинне навчання, Cortana Analytics і Stream Analytics, повністю змінюють підхід до бізнес-аналітиці. Приймайте більш поінформовані рішення, покращуйте якість обслуговування і відкривайте для себе нові бізнес-можливості за рахунок структурованих, неструктурованих і потокових даних з Інтернету речей.

Покладіться на надійну хмарну службу

Не знаєте, як вибрати постачальника хмарних служб? Платформа Azure розроблена для обробки самих різних робочих навантажень, від невеликих проектів з розробки та тестування до запуску глобальних продуктів. Більше 66% з 500 компаній списку Fortune довіряють Azure. Платформа забезпечує угоди про рівень обслуговування корпоративного рівня для своїх служб, цілодобову техпідтримку без вихідних днів і постійне спостереження за працездатністю служб. Серед наших клієнтів - Skanska, Heineken, 3M, Dyson, Paul Smith, Mazda, GE Healthcare, Trek, McKesson, Milliman, Towers Watson, NBC Sports, TVB і багато, багато інших.

Разом з цим також купують
Найкращий варіант для підприємств, яким потрібна електронна пошта бізнес-класу, програми Office та інші бізнес-служби.
₴346,51
Працюйте на різних пристроях, щоб створювати, редагувати та спільно використовувати файли Word, PowerPoint, Excel і OneNote в Інтернеті. Скрізьі завжди.
₴138,60
Інструменти Microsoft Dynamics 365 відрізняються гнучкими цінами. Ви можете вибрати щомісячний план з набором додатків для більшої економії або окремі додатки. Також можна підключити повний або обмежений набір функцій. Використовуйте версію, відповідну вашим потребам (для великого або малого бізнесу). При необхідності ви зможете змінити свій вибір у майбутньому.
₴3187,86