Office 365

Сортувати по
Показати по на сторінці
Найкращий варіант для підприємств, яким потрібні програми Office, а також сховища для зберігання та спільного використання файлів. Електронну пошту бізнес-класу не включено.
₴242,82
Працюйте на різних пристроях, щоб створювати, редагувати та спільно використовувати файли Word, PowerPoint, Excel і OneNote в Інтернеті. Скрізьі завжди.
₴146,27
Найкращий варіант для підприємств, яким потрібна електронна пошта бізнес-класу, програми Office та інші бізнес-служби.
₴365,69
Надайте своїм працівникам найновіші можливості для співпраці та забезпечте повну керованість і гнучкість ІТ-інфраструктури, необхідну для ведення бізнесу.
₴234,04
Прискорте розвиток свого бізнесу за допомогою повністю інстальованих найновіших програм Office з інтегрованими службами для співпраці. Відкрийте для себе розширені можливості для забезпечення відповідності вимогам у поєднанні з розмаїттям ефективних інформаційних технологій.
₴585,10
Ваш Office завжди поряд. Використовуйте найновіші засоби підвищення продуктивності, співпраці, забезпечення відповідності вимогам і бізнес-аналітики завдяки регулярним оновленням.
₴351,06
Безпечна та надійна електронна пошта бізнес-класу з поштовою скринькою обсягом 50 ГБ на користувача.
₴117,02
Безпечна та надійна електронна пошта бізнес-класу з поштовою скринькою обсягом 100 ГБ на користувача, плюс необмежене сховище, розміщену голосову пошту та засоби захисту від втрати даних.
₴234,04
Це хмарне рішення архівації для корпоративного використання допоможе з будь-якими завданнями архівації, відповідності нормативним вимогам і витребування електронної інформації. Службу архівації Exchange Online розміщено на серверах Microsoft із глобальним резервуванням, для неї доступна цілодобова щоденна технічна підтримка в телефонному режимі. Ця служба сумісна із серверами Exchange Server 2016, 2013 і 2010. Вона також доступна як додаткова служба для поштових скриньок, розміщених в Інтернеті.
₴87,76
Exchange Online Kiosk
₴58,51
Exchange Online Protection Захист від спаму та зловмисних програм без проблем із доступом до електронної пошти
₴29,25
A cross-platform cloud solution extending IT visibility, governance and control to the cloud applications.
₴102,39
Повністю безкоштовна онлайнова версія Office з електронною поштою, відеоконференціями, інтегрованою голосовою поштою, спеціальним центром Microsoft Teams для співпраці в класі, інструментами для забезпечення відповідності та засобами захисту інформації.
₴0,00
Отримайте корпоративний захист від спаму та зловмисних програм і забудьте про проблеми з доступом до електронної пошти під час аварійних ситуацій і після них. Служба Exchange Online Protection надає комплекс захисних функцій, розгорнутих у глобальній мережі центрів обробки даних. Спростіть процеси адміністрування свого середовища обміну повідомленнями.
₴58,51
Прискорте розвиток свого бізнесу за допомогою повністю інстальованих програм Office з інтегрованими службами для співпраці. Відкрийте для себе розширені можливості для забезпечення відповідності вимогам у поєднанні з розмаїттям ефективних інформаційних технологій.
₴1023,92