Office 365 Advanced Threat Protection

Отримайте корпоративний захист від спаму та зловмисних програм і забудьте про проблеми з доступом до електронної пошти під час аварійних ситуацій і після них. Служба Exchange Online Protection надає комплекс захисних функцій, розгорнутих у глобальній мережі центрів обробки даних. Спростіть процеси адміністрування свого середовища обміну повідомленнями.
₴55,44

Захист поштових скриньок від складних загроз

Нові кампанії з розповсюдження зловмисних програм проводяться щодня. Служба Office 365 пропонує рішення, що допоможе захистити вашу пошту від цих програм. Додатковий захист від загроз для Exchange Online дає змогу захищати поштові скриньки від нових складних атак у реальному часі. Захищаючи від небезпечних вкладень і забезпечуючи додатковий захист від зловмисних посилань, ця функція доповнює функції безпеки Exchange Online Protection і надає захист від вразливостей нульового дня.

Захист від небезпечних вкладень

Завдяки функції "Безпека вкладень" можна запобігти впливу зловмисних вкладень на середовище обміну повідомленнями, навіть якщо сигнатури вкладень невідомі. Увесь підозрілий вміст проходить у реальному часі аналіз на зловмисну поведінку. Цей аналіз використовує алгоритми машинного навчання та оцінює підозрілу активність вмісту. Небезпечні вкладення ізолюються в детонаційній камері до того, як їх буде надіслано одержувачам. Перевага цього процесу – вільна від зловмисних програм і чистіша поштова скринька з удосконаленим захистом від вразливостей нульового дня.

Захист середовища на випадок, якщо користувач клацне шкідливе посилання

Служба Exchange Online Protection забезпечує захист від зловмисних посилань, скануючи вміст. Функція "Безпека посилань" доповнює ці заходи, захищаючи ваше середовище, коли користувачі клацають посилання. Поки триває сканування вмісту, URL-адреси змінюються таким чином, щоб проходити через службу Office 365. Аналіз URL-адрес відбувається в реальному часі, коли користувач їх клацає. Якщо посилання небезпечне, користувач отримає попередження із закликом не відвідувати той сайт або повідомлення про те, що сайт заблоковано. Також можна створювати звіти, завдяки яким в адміністраторів буде можливість відстежити, який користувач клацнув посилання та коли саме це сталося.

Широкі можливості звітування та відстеження посилань у повідомленнях

Переглядайте інформативні відомості про те, хто саме став мішенню для атаки у вашій організації, і про категорії застосованих атак. Функції звітування та трасування повідомлень дають змогу досліджувати заблоковані повідомлення з невідомими вірусами та зловмисними програмами, а за допомогою функцій трасування URL-адрес можна відстежити окремі зловмисні посилання в електронній пошті, які клацали користувачі.

Разом з цим також купують
Працюйте на різних пристроях, щоб створювати, редагувати та спільно використовувати файли Word, PowerPoint, Excel і OneNote в Інтернеті. Скрізьі завжди.
₴138,60