Навіщо компаніям корпоративна соціальна мережа

Залучіть кожного співробітника до спільної роботи в організації

Зробіть Yammer відкритим простором для спілкування в організації. Тримайте співробітників у курсі подій за допомогою оголошень і трансляцій, доступних завдяки інтеграції відео в Microsoft Stream. Надайте всім користувачам – від директора до працівників першої лінії – можливість ділитися відгуками й новинами та ставити запитання.

Удосконалюйте процеси та стимулюйте інновації

Ніколи не знаєш, який саме відділ організації стане джерелом важливої інформації або запропонує чудову ідею. Yammer робить організацію прозорішою та допомагає вдосконалити робочі процеси, у яких беруть участь кілька підрозділів, швидше приймати рішення та краще впроваджувати інновації. Завдяки глибокій інтеграції Yammer, SharePoint і OneDrive люди можуть легко обмінюватися даними та співпрацювати.

 

Завжди актуальний і корисний вміст

Знаходьте потрібні матеріали в потрібний час. Office 365 у реальному часі пропонуватиме вам варіанти пошукових запитів і знаходитиме в усіх своїх службах сайти, файли та користувачів, які точно стануть вам у пригоді. Delve показуватиме знайдений персонально для вас вміст із OneDrive, SharePoint, Yammer та інших джерел. У Yammer ви зможете шукати розмови, групи та користувачів, щоб використовувати знання та досвід колег.

Yammer допоможе підтримувати тісніші зв’язки з усіма співробітниками організації завдяки соціальним мережам. Створіть атмосферу відкритості, тримаючи в курсі справ і планів усіх – від керівників до працівників Firstline Worker. Об’єднуйте людей у спільноти за темами, інтересами чи спеціалізаціями. Збирайте ідеї та відгуки працівників, щоб використовувати готові результати роботи та ефективніше досягати мети.

Окрім зазначених функцій є ще одна, від якої залежить успішне впровадження корпоративної соціальної мережі у вашій організації. Ви використовуєте її щодня, навіть не помічаючи. Це безпека. Корпоративна соціальна мережа Yammer шифрує як постійні, так і транзитні дані та підтримує багатофакторну автентифікацію, захистить і вашу інформацію, і ваших співробітників.

Источник: https://products.office.com/uk-ua/business/teamwork/enterprise-social-network

Залиште ваш коментар
Коментарі
02.10.2021 13:45
A lot of thanks for all of your efforts on this site. My niece take interest in managing investigations and it is obvious why. Most people learn all concerning the powerful tactic you produce valuable strategies by means of this website and even boost response from other people on this point so my girl is truly understanding so much. Take pleasure in the remaining portion of the year. Your doing a splendid job. <a href=https://www.blogexpander.com/>blog</a>
I always use <a href=https://1llo.short.gy/Ld4Lpw>url shortener</a>
It is very helpful.